SPOTKANIE Z POLICJANTEM

„Bądźcie uważni! Bądźcie bezpieczni!” – tak przestrzegał uczniów klasy I sierżant sztabowy Marek Bachara z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie podczas wspólnego spotkania w naszej szkole. Przypomniał on dzieciom znaki drogowe dla pieszych oraz zasady przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną i bez niej. Potem przeprowadził praktyczne ćwiczenia. Postępy dzieci oceniała duża MRÓWKA i nagradzała słodyczami. Na zakończenie spotkania Policjant wręczył każdemu pierwszoklasiście kamizelkę odblaskową.
              Bardzo dziękujemy za spotkanie i ważną lekcję na temat bezpieczeństwa na drodze.

Uczniowie klasy I oraz wych. Anna Jankiewicz