Wesoło i zdrowo, bo na sportowo!

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole zostały zorganizowane zawody sportowe „Baw się razem z nami!” . W zabawach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy zostali zebrani na Orliku koło szkoły. W pierwszej kolejności startowały dzieci z klas I – III dopingowane przez swoich wychowawców. Następnie przyszła kolej na uczniów starszych z klas IV- VI i VII - VIII. Wybrano 8-osobowe drużyny z każdej klasy. Drużyny ustawiły się na linii startu i dzielnie walczyli o każdy punkt. Natomiast uczniowie z klas VII – VIII rozegrali mecz piłki nożnej. Pozostali uczniowie siedli na trawie i dopingowali sportowców. Rywalizacja sportowa sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do swoich klas.